ul. Podmurna 1/3

Koncert odwołany z powodu rezygnacji artystów.

Osoby które zakupiły bilety informujemy, że zwrotu można dokonać w 
Domu Muz na ul. Podmurnej 1/3 w godzinach 8:00-16:00, lub w dniu 
21.04.2017 od godziny 18:00-19:30.Barbara Cieslewicz (Berlin) - taniec 
Juan Cardenas (Sevilla)- spiew 
Valle Monje (Jerez de la Frontera)- gitara 
Barbara Cieslewicz - profesjonalna tancerka, nauczycielka flamenco w Flamencostudio Amparo de Triana w Berlinie. Pochodzi z Żar. Była uczennicą najbardziej znanej w Hiszpanii szkoły flamenco w Sevillii, która kształci przyszłych tancerzy (Fundacion Cristina Heeren - Escuela de Arte Flamenco).
Koncerty z hiszpańskimi muzykami w : Filharmonii Zielonogórskiej, Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia Szczecin, Botanische Nacht Berlin, Festiwal Flamenco Instituto Cervantes Berlin.

 

Juan Cardenas - śpiewak flamenco z Puebla de Cazalla niedaleko Sevilli, z miasteczka o wielkich tradycjach flamenco. Śpiewa od najmłodszych lat, występuje na międzynarodowych scenach z Raquel i Diego Villegas, Antonio Andrade i "El Rizos"


Valle Monje - gitarzysta flamenco urodzony i wychowany w dzielnicy cygańskiej Santiago w Jerez de la Frontera w Andaluzji. Syn słynnego śpiewaka flamenco Luis Monje Vargas "el Peluca". W wieku 3 lat zaczął grę na tym instrumencie. Od wielu lat wybitny instrumentalista i nauczyciel.