ul. Podmurna 1/3

Warsztaty odwołane ze względu zbyt małej liczby chętnych.

Warsztaty emisji głosu z elementami pieśni wielogłosowych to spotkania uświadamiające jak ważna jest praca z ciałem przy emisji dźwięku. Będziemy rozgrzewać mięśnie i głos, relaksować się przez oddech i dźwięk, poszukiwać rezonatorów dla naszego głosu we własnym ciele, wydobywać swoją najładniejszą i najbardziej naturalną barwę głosu.

Warsztaty przeznaczone dla osób pracujących z głosem, niekoniecznie śpiewających.

Przez cały czas będą nam, towarzyszyć pradawne pieśni wielogłosowe i elementy białego śpiewu.

Prowadzący:

Weronika – wokalistka, specjalistka od nauczania emisji głosu. Bazuje na ćwiczeniach i technikach wykorzystywanych w białym śpiewie, dzięki którym wypracowała szereg ćwiczeń wspomagających prawidłową emisję głosu, oddech i ustawienie ciała. Uczyła się w szkole muzycznej, u mistrzów ludowych z Ukrainy, Rosji i Serbii, uczęszczała na warsztaty głosowe prowadzone przez wybitnych nauczycieli wokalnych. Od 2013 roku prowadzi warsztaty głosowe na festiwalach i wydarzeniach kulturalnych ze Stowarzyszeniem Miejsce Spotkań Warszawa. Od 2012 jest jedną z głównych wokalistek projektu Avtomat, Pleśni.

Michalina – dyplomowany pedagog i trener emisji głosu, wokalistka. Absolwentka studium Kształcenia głosu.
Prowadzi zajęć indywidualne z emisji głosu i warsztaty samorozwoju oparte na pracy głosem.
Od lat nabywa wiedzę teoretyczną jak i praktyczne umiejętności w zakresie współczesnych technik emisyjnych, szkoląc się pod okiem specjalistów (m.in Sls Cvt) . Uczestniczka wielu warsztatów głosowych. W swojej pracy łączy różnorodne techniki z autorskimi ćwiczeniami . Interesuje się psychologicznym aspektem powstawania głosu. Obecnie Współpracuje z zespołem bluesowym Tortilla.

Warsztaty odbywają się w Toruniu, w Domu Muz, w godzinach 11.00-15.00 (sobota i niedziela).

Koszt warsztatów: 240pln

Zapisy: miejscespotkanwarszawa@gmail.com

Zapisy przyjmujemy do 26 maja 2017.
Liczba miejsc ograniczona. W przypadku niewystarczającej liczby uczestników, zastrzegamy sobie prawo do odwołania warsztatów.