ul. Poznańska 52

W dniu 19.01.2018 na parkingu Domu Muz na ul. Poznańskiej 52 w godzinach 8-17 stanie pojazd „mammobus” w którym będą odbywały się bezpłatne badania mammograficzne…

„Rak piersi jest najczęściej występującym nowotworem złośliwym u kobiet. Co roku u 12 tysięcy Polek diagnozuje się raka piersi. Badania profilaktyczne to najskuteczniejsza forma wykrycia stanów chorobowych we wczesnym stadium rozwoju, co pozwala podjąć skuteczną terapię i daje szansę powrotu do zdrowia. W naszych mammobusach przeciętnie jeden/dwa razy dziennie wykrywamy raka piersi.

Medica Badania sp. z o.o. realizuje świadczenia zdrowotne w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia w zakresie profilaktyki raka piersi. Program skierowany jest do kobiet w wieku od 50 do 69 roku życia (w roku 2017 są to roczniki od 1948 do 1967), które w ciągu ostatnich 2 lat nie korzystały z bezpłatnej mammografii.

Kobietom spoza grupy refundowanej oferujemy badania odpłatne w kwocie 80 zł. Dysponujemy mammobusem wyposażonym w nowoczesny, ucyfrowiony aparat mammograficzny, wykwalifikowaną kadrę z wieloletnim doświadczeniem oraz posiadamy bieżący certyfikat jakości.”