ul. Podmurna 1/3

Zapraszamy na tygodniowe warsztaty parateatralne z udziałem wolontariuszy międzynarodowego projektu „UnderStand” realizowanego przez organizację wolontariacką AIESEC w partnerstwie z Domem Muz w Toruniu. W czasie zajęć poznamy różne techniki teatralnej improwizacji, a w finale stworzymy i zaprezentujemy na toruńskiej starówce autorskiego flash moba. Warsztaty będą prowadzone w języku angielskim. Wstęp wolny. Czas trwania warsztatów: 11:00-13:00

Zapisy: podmurna@dommuz.pl.

Współorganizator: AIESEC Toruń

UnderStand to projekt wspierający Cel Zrównoważonego Rozwoju ONZ numer 10 – „Mniej nierówności”, skierowany do placówek opiekuńczo-wychowawczych, NGOs, instytucji, a także stowarzyszeń dążących do tego samego celu.
 
Warsztaty będą polegały na wspólnych grach, zabawach kulturowych, prezentacjach, zajęciach plastycznych, tanecznych a także nauce języka angielskiego przez konwersacje i zabawę. Celem takich zajęć jest szerzenie wśród młodych tolerancji, otwartości i różnorodności kulturowej.
 
Co młodzież może osiągnąć biorąc udział w takim przedsięwzięciu? Przede wszystkim możliwość rozwoju na wczesnym etapie edukacji, przełamanie barier wewnętrznych po pierwszym kontakcie z językiem angielskim, naukę pierwszych zwrotów, wyrazów także w innych językach, zdobywanie doświadczenia, poszerzanie horyzontów, wzbogacanie zasobu słownictwa a także wiedzy o innych narodowościach, kulturach i obyczajach.