Okólna 169
87-100 Toruń

56 654 84 56

okolna@dommuz.pl

Filia Domu Muz przy ul. Okólnej 169 mieści się w dawnym budynku Dzielnicowego Domu Kultury Rudak.

Działalność tej  placówki adresowana jest do szerokiego grona odbiorców – przede wszystkim jednak do dzieci i młodzieży. Odbywają się tutaj stałe zajęcia: plastyczne, teatralne, sztuki użytkowej oraz nauka gry na gitarze. Wszystko w miłej i przyjaznej atmosferze, którą tworzą pracownicy, nasi wolontariusze, a przede wszystkim dzieci i młodzież.
Godziny otwarcia:
poniedziałek 10:30-18:30
wtorek 10:30-18:30
środa 12:15-20:15
czwartek 13:15-21:15
piątek 7:30-15:30

Przy Domu Muz działa również Świetlica Środowiskowa. Uczęszczające do świetlicy dzieci pod kierunkiem prowadzących świetlicę odrabiają lekcje, uzupełniają braki i zaległości w nauce. Dzieci uczestniczą w różnorodnych zajęciach rozwijających kreatywność, w pracach organizacyjnych i porządkowych, wykonują dekoracje i prace plastyczne związane z konkursami itp. Jednocześnie w miarę możliwości i czasu dzieci uczestniczą w przedsięwzięciach kulturalnych organizowanych przez Dom Muz przy ul. Okólnej 169 i Poznańskiej 52 a także bywają w miejscach, służących rekreacji i edukacji takich jak basen, kino, teatr, muzeum.

Zapraszamy!

 

W najbliższym czasie w ofercie Domu Muz przy ul. Okólnej

Zajęcia rytmiczno-umuzykalniające dla dzieci

Wznawiamy zajęcia od października
Zajęcia rytmiczno-umuzykalniające skierowane są do dzieci od 3 do 7 lat. Odbywać się będą one w filiach Domu Muz...
zobacz więcej

Gipsowe odlewy cz. II

Warsztaty wykonywania i malowania odlewów gipsowych. Warsztaty organizowane we współpracy ze świetlicą środowiskową w Domu Muz. Wstęp wolny!
zobacz więcej

Kobieca Manufaktura – filcowanie na mokro

Warsztaty dla dorosłych oraz rodzin z dziećmi. W czasie zajęć nauczymy się techniki filcowania na mokro i wykonamy broszki...
zobacz więcej