ul. Podmurna 1/3

UWAGA! Z przyczyn od nas niezależnych, jutrzejsze spotkanie z ZEN Coachingu – nie odbędzie się. Przepraszamy !

Spotkanie Dyskusyjnego Klub Coachingu – Jak definiować cele wykorzystując wiedzę o działaniu mózgu?

Celem spotkania jest zainteresowanie uczestników wykorzystaniem badań dotyczących mózgu w pracy Coacha.

Jak połączyć neurobiologię z wyznaczeniem celu?

Jak badania naukowe dotyczące mózgu przełożyć na praktyczne rozwiązania dotyczące definiowania celu?

Jak przygotować klienta do wyznaczania celu? Na te i inne pytania odpowiemy w trakcie warsztatu.

Małgorzata Bora – Dyplomowany Coach, trener i lekarz, popularyzatorka wiedzy o mózgu. Szkolenia i procesy coachingowe opiera o neurobiologię oraz swoje autorskie pomysły edukacyjne angażujące dorosłych. Menedżer z 17 letnim doświadczeniem w zarządzaniu.

Grzegorz Bora – Dyplomowany Coach, trener i lekarz, popularyzator wiedzy o mózgu. W pracy wykorzystuje swoje doświadczenie zawodowe oraz wiedzę o tym, jak działa mózg, praktycznie wykorzystuje narzędzia oparte o neurobiologię. 20 lat jego drogi zawodowej związane było w większości z pracą w zespołach sprzedaży i marketingu w firmach branży medycznej – od pracy bezpośrednio z klientem po zarządzanie działami sprzedaży i marketingu.

Oboje
Ukończyli Akademię Medyczną w Łodzi na wydziale lekarskim, menedżerskie studia podyplomowe na Politechnice Łódzkiej oraz studia podyplomowe „Coaching profesjonalny” na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. W październiku 2017 roku założyli działalność pod szyldem MG BORA, zajmującą się szkoleniami, coachingiem, mentoringiem dla biznesu, wyższych uczelni oraz współpracą z organizacjami charytatywnymi. Oboje są certyfikowanymi Praktykami oraz Ekspertami Medycznymi PRISM Brain Mapping – narzędzia wspierającego człowieka w rozwoju, nawiązującego do naturalnych procesów zachodzących w mózgu. Są członkami Okręgowej Izby Lekarskiej w Łodzi oraz Izby Coachingu. Współpracują z Centrum Coachingu i Mentoringu Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Organizator: Izba Coachingu Oddział Kujawsko-Pomorski.
Zapisy i informacje: https://dkctorun201906.evenea.pl